У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка - Барвенкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комарівка - Барвенкове:

Поточний розклад електричок Комарівка - Барвенкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 31 хв зі станції Комарівка і прибуває на станцію Барвенкове о 04 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6857-6867 сполученням Харків-Пас. - Гусарівка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 14 хв. Між станціями Комарівка і Барвенкове цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Артемівка(00.35), Липкуватівка(01.01), Широніне(01.28), Біляївка(02.11), Близнюки(03.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комарівка - Барвенкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комарівка Барвенкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комарівка - Барвенкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.31
Комарівка
04.45
Барвенкове
4 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комарівка -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комарівка — Барвенкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Барвенкове — Комарівка