У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка - Красноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комарівка - Красноград:

Поточний розклад електричок Комарівка - Красноград включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 25 хв зі станції Комарівка і прибуває на станцію Красноград о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6683 сполученням Харків-Пас. - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 2 г 18 хв. Між станціями Комарівка і Красноград цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Артемівка(04.52), Ордівка(05.15), Сосонівка(05.46), Широкий(06.22), Нововербівка(06.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комарівка - Красноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комарівка Красноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комарівка - Красноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комарівка -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комарівка — Красноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красноград — Комарівка