У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка - Люботин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комарівка - Люботин:

Поточний розклад електричок Комарівка - Люботин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 39 хв зі станції Комарівка і прибуває на станцію Люботин о 08 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6463 сполученням Мерефа - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Комарівка і Люботин цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Буди(07.45), Гиївка(08.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комарівка - Люботин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комарівка Люботин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комарівка - Люботин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6463 Мерефа Люботин 07.39
Комарівка
08.15
Люботин
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комарівка -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комарівка — Люботин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люботин — Комарівка