У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комарівка - Лозова:

Поточний розклад електричок Комарівка - Лозова включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 31 хв зі станції Комарівка і прибуває на станцію Лозова о 02 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6855-6865 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 15 хв. Між станціями Комарівка і Лозова цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Артемівка(16.38), 829 Км(17.32), Північ(18.11), Перемога(18.48), Прядкін(19.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комарівка - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комарівка Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комарівка - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комарівка -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комарівка — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Комарівка