У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка - Зміїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Комарівка - Зміїв:

Поточний розклад електричок Комарівка - Зміїв включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 24 хв зі станції Комарівка і прибуває на станцію Зміїв о 05 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Комарівка і Зміїв цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Артемівка(17.55), 11 Км(18.20), 23 Км(18.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Комарівка - Зміїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Комарівка Зміїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Комарівка - Зміїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6701 Харків Зміїв 04.24
Комарівка
05.28
Зміїв
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.52
Комарівка
18.58
Зміїв
1 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Комарівка -Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Комарівка — Зміїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зміїв — Комарівка