У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчаківка - П'ятипілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчаківка - П'ятипілля:

Поточний розклад електричок Корчаківка - П'ятипілля включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Корчаківка і прибуває на станцію П'ятипілля о 19 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066 сполученням Суми - Пушкарне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Корчаківка і П'ятипілля цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчаківка - П'ятипілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчаківка П'ятипілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчаківка - П'ятипілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6066 Суми Пушкарне 09.01
Корчаківка
09.44
П'ятипілля
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6872 Суми Пушкарне 18.42
Корчаківка
19.21
П'ятипілля
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчаківка -П'ятипілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчаківка — П'ятипілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятипілля — Корчаківка