У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчаківка - Пушкарне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчаківка - Пушкарне:

Поточний розклад електричок Корчаківка - Пушкарне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Корчаківка і прибуває на станцію Пушкарне о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066/6065 сполученням Суми - Пушкарне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Корчаківка і Пушкарне цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Краснопілля(09.14), П'ятипілля(09.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчаківка - Пушкарне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчаківка Пушкарне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчаківка - Пушкарне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6066/6065 Суми Пушкарне 09.01
Корчаківка
09.55
Пушкарне
54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6872/6871 Суми Пушкарне 18.42
Корчаківка
19.31
Пушкарне
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчаківка -Пушкарне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчаківка — Пушкарне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пушкарне — Корчаківка