У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчаківка - Суми-Товарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчаківка - Суми-Товарна:

Поточний розклад електричок Корчаківка - Суми-Товарна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції Корчаківка і прибуває на станцію Суми-Товарна о 15 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6874/6873 сполученням Пушкарне - Суми, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Корчаківка і Суми-Товарна цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Глибне(20.58), Залізняк(21.16), Олдиш(21.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчаківка - Суми-Товарна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчаківка Суми-Товарна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчаківка - Суми-Товарна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчаківка -Суми-Товарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчаківка — Суми-Товарна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми-Товарна — Корчаківка