У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчаківка - Суми
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчаківка - Суми:

Поточний розклад електричок Корчаківка - Суми включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 51 хв зі станції Корчаківка і прибуває на станцію Суми о 21 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6866 сполученням Пушкарне - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Корчаківка і Суми цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Глибне(05.59), Залізняк(06.16), Олдиш(06.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчаківка - Суми, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчаківка Суми ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчаківка - Суми можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6866 Пушкарне Суми 05.53
Корчаківка
07.00
Суми
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 14.44
Корчаківка
15.50
Суми
1 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 14.44
Корчаківка
15.50
Суми
1 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6874 Пушкарне Суми 20.51
Корчаківка
21.57
Суми
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчаківка -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчаківка — Суми

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми — Корчаківка