У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі - Біла Церква
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчі - Біла Церква:

Поточний розклад електричок Корчі - Біла Церква включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 21 хв зі станції Корчі і прибуває на станцію Біла Церква о 14 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6005/6234 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Корчі і Біла Церква цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Мотовилівка(08.16), Фастів-1(08.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчі - Біла Церква, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчі Біла Церква ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчі - Біла Церква можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6005/6234 Київ Миронівка 08.12
Корчі
09.45
Біла Церква
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6011/6236 Київ Миронівка 13.21
Корчі
14.43
Біла Церква
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6029/6240 Київ Миронівка 19.48
Корчі
21.18
Біла Церква
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчі -Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчі — Біла Церква

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біла Церква — Корчі