У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі - Малютянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчі - Малютянка:

Поточний розклад електричок Корчі - Малютянка включає 16 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 08 хв зі станції Корчі і прибуває на станцію Малютянка о 07 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6233/6022 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Корчі і Малютянка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчі - Малютянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчі Малютянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчі - Малютянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчі -Малютянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчі — Малютянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малютянка — Корчі