У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі - Шляхова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчі - Шляхова:

Поточний розклад електричок Корчі - Шляхова включає 17 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 04 хв зі станції Корчі і прибуває на станцію Шляхова о 08 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6030 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Корчі і Шляхова цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчі - Шляхова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчі Шляхова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчі - Шляхова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчі -Шляхова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчі — Шляхова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шляхова — Корчі