У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі - Житомир
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчі - Житомир:

Поточний розклад електричок Корчі - Житомир включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 18 хв зі станції Корчі і прибуває на станцію Житомир о 22 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027-6493 сполученням Київ-Пас. - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 3 г 1 хв. Між станціями Корчі і Житомир цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Мотовилівка(19.29), Фастів-1(19.54), Ставище(20.43), 62 Км(21.27), Станишівка(22.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчі - Житомир, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчі Житомир ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчі - Житомир можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6027-6493 Київ Житомир 19.18
Корчі
22.19
Житомир
3 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчі -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчі — Житомир

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Житомир — Корчі