У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчів - Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчів - Острів:

Поточний розклад електричок Корчів - Острів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 14 хв зі станції Корчів і прибуває на станцію Острів о 07 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 960 сполученням Рава Руська - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Корчів і Острів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Ставне(06.24), Белз(06.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчів - Острів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчів Острів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчів - Острів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
960 Рава Руська Сокаль 06.14
Корчів
07.24
Острів
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчів -Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчів — Острів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Острів — Корчів