У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчів - Річки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчів - Річки:

Поточний розклад електричок Корчів - Річки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 05 хв зі станції Корчів і прибуває на станцію Річки о 16 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 961 сполученням Сокаль - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Корчів і Річки цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Угнів(15.25), Зелена(15.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчів - Річки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчів Річки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчів - Річки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
961 Сокаль Рава Руська 15.05
Корчів
16.05
Річки
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчів -Річки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчів — Річки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Річки — Корчів