У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчів - Зелена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчів - Зелена:

Поточний розклад електричок Корчів - Зелена включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 05 хв зі станції Корчів і прибуває на станцію Зелена о 15 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 961 сполученням Сокаль - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Корчів і Зелена цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчів - Зелена, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчів Зелена ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчів - Зелена можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
961 Сокаль Рава Руська 15.05
Корчів
15.55
Зелена
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчів -Зелена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчів — Зелена

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелена — Корчів