У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчів - Жужеляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчів - Жужеляни:

Поточний розклад електричок Корчів - Жужеляни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Корчів і прибуває на станцію Жужеляни о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 960 сполученням Рава Руська - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Корчів і Жужеляни цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Стаївка(06.32), Белз(06.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчів - Жужеляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчів Жужеляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчів - Жужеляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
960 Рава Руська Сокаль 06.25
Корчів
07.03
Жужеляни
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчів -Жужеляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчів — Жужеляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жужеляни — Корчів