У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський - Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень-Подільський - Біличі:

Поточний розклад електричок Коростень-Подільський - Біличі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 08 хв зі станції Коростень-Подільський і прибуває на станцію Біличі о 23 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431/6622 сполученням Коростень-Подільський - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 59 хв. Між станціями Коростень-Подільський і Біличі цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Сади(08.31), Стремигород(09.05), Тишів(09.33), Ірша(10.28), Клавдієве(11.41), Ірпінь(12.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень-Подільський - Біличі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень-Подільський Біличі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень-Подільський - Біличі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6431/6622 Коростень Київ 08.26
Коростень-Подільський
12.25
Біличі
3 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6433/6640 Коростень Борщагівка 20.08
Коростень-Подільський
23.22
Біличі
3 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень-Подільський -Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень-Подільський — Біличі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біличі — Коростень-Подільський