У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський - Рудня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень-Подільський - Рудня:

Поточний розклад електричок Коростень-Подільський - Рудня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 00 хв зі станції Коростень-Подільський і прибуває на станцію Рудня о 10 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6450 сполученням Коростень - Виступовичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Коростень-Подільський і Рудня цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Сокорики(09.05), Ігнатпіль(09.29), Фосня(09.51), Товкачівський(10.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень-Подільський - Рудня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень-Подільський Рудня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень-Подільський - Рудня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6450 Коростень Виступовичі 09.00
Коростень-Подільський
10.35
Рудня
1 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень-Подільський -Рудня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень-Подільський — Рудня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудня — Коростень-Подільський