У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський - Сокорики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень-Подільський - Сокорики:

Поточний розклад електричок Коростень-Подільський - Сокорики включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 53 хв зі станції Коростень-Подільський і прибуває на станцію Сокорики о 20 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6454 сполученням Коростень - Бережесть, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Коростень-Подільський і Сокорики цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень-Подільський - Сокорики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень-Подільський Сокорики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень-Подільський - Сокорики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень-Подільський -Сокорики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень-Подільський — Сокорики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сокорики — Коростень-Подільський