У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський - Товкачівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень-Подільський - Товкачівський:

Поточний розклад електричок Коростень-Подільський - Товкачівський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 53 хв зі станції Коростень-Подільський і прибуває на станцію Товкачівський о 22 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6450 сполученням Коростень - Виступовичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Коростень-Подільський і Товкачівський цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Сокорики(09.05), Ігнатпіль(09.29), Фосня(09.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень-Подільський - Товкачівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень-Подільський Товкачівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень-Подільський - Товкачівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6450 Коростень Виступовичі 09.00
Коростень-Подільський
10.18
Товкачівський
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6454 Коростень Бережесть 20.53
Коростень-Подільський
22.08
Товкачівський
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень-Подільський -Товкачівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень-Подільський — Товкачівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Товкачівський — Коростень-Подільський