У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростишів - Стрижівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростишів - Стрижівка:

Поточний розклад електричок Коростишів - Стрижівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 20 хв зі станції Коростишів і прибуває на станцію Стрижівка о 16 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коростишів - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Коростишів і Стрижівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростишів - Стрижівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростишів Стрижівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростишів - Стрижівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коростишів Житомир 16.20
Коростишів
16.25
Стрижівка
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростишів -Стрижівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростишів — Стрижівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрижівка — Коростишів