У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростишів - Світин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростишів - Світин:

Поточний розклад електричок Коростишів - Світин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 20 хв зі станції Коростишів і прибуває на станцію Світин о 17 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коростишів - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Коростишів і Світин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Стрижівка(16.25), Кмитів(16.41), Вереси(16.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростишів - Світин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростишів Світин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростишів - Світин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коростишів Житомир 16.20
Коростишів
17.03
Світин
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростишів -Світин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростишів — Світин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Світин — Коростишів