У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Горіховий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Горіховий Гай:

Поточний розклад електричок Коротич - Горіховий Гай включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 22 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Горіховий Гай о 19 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6223 сполученням Харків-Левада - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Коротич і Горіховий Гай цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Пост 21 Км(16.32), Любівка(17.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Горіховий Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Горіховий Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Горіховий Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Горіховий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Горіховий Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горіховий Гай — Коротич