У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Караванна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Караванна:

Поточний розклад електричок Коротич - Караванна включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 21 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Караванна о 20 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6907 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Коротич і Караванна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Караванна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Караванна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Караванна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Караванна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Караванна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караванна — Коротич