У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Харків-Балашівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Харків-Балашівський:

Поточний розклад електричок Коротич - Харків-Балашівський включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 40 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6920 сполученням Огульці - Харків-Балашівський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Коротич і Харків-Балашівський цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Рай-Оленівка(21.35), Хвилинка(21.45), Диканівка(22.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Харків-Балашівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Харків-Балашівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Харків-Балашівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Харків-Балашівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Балашівський — Коротич