У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Люботин-Західний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Люботин-Західний:

Поточний розклад електричок Коротич - Люботин-Західний включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 21 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Люботин-Західний о 20 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6907 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Коротич і Люботин-Західний цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Водяна(07.29), Караванна(08.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Люботин-Західний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Люботин-Західний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Люботин-Західний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Люботин-Західний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Люботин-Західний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люботин-Західний — Коротич