У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Пост 21 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Пост 21 Км:

Поточний розклад електричок Коротич - Пост 21 Км включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 53 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Пост 21 Км о 09 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6221 сполученням Харків-Левада - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Коротич і Пост 21 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Пост 21 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Пост 21 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Пост 21 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6221 Харків Люботин 08.09
Коротич
08.15
Пост 21 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6159* Харків Мерчик 09.53
Коротич
09.56
Пост 21 Км
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6223* Харків Мерчик 16.27
Коротич
16.32
Пост 21 Км
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Пост 21 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Пост 21 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост 21 Км — Коротич