У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Просторе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Просторе:

Поточний розклад електричок Коротич - Просторе включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 22 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Просторе о 20 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6223 сполученням Харків-Левада - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Коротич і Просторе цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Пост 21 Км(16.32), Любівка(17.14), Горіховий Гай(17.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Просторе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Просторе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Просторе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Просторе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Просторе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Просторе — Коротич