У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Верещаківка-Левадська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Верещаківка-Левадська:

Поточний розклад електричок Коротич - Верещаківка-Левадська включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 41 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Верещаківка-Левадська о 13 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6220 сполученням Огульці - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Коротич і Верещаківка-Левадська цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Рай-Оленівка(04.52), Хвилинка(05.04), Диканівка(05.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Верещаківка-Левадська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Верещаківка-Левадська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Верещаківка-Левадська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Верещаківка-Левадська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Верещаківка-Левадська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верещаківка-Левадська — Коротич