У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Апостолове:

Розклад поїздів Корсунь Апостолове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Апостолове найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Апостолове прибувають вони відповідно о 04.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Апостолове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Апостолове складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Апостолове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.31
Корсунь
04.20
Апостолове
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Апостолове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Апостолове — Корсунь