У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Бердянськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Бердянськ:

Розклад поїздів Корсунь Бердянськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Бердянськ найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 21.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Бердянськ прибувають вони відповідно о 07.25, 10.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Бердянськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Бердянськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Бердянськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Бердянськ 13.00
Корсунь
07.25
Бердянськ
18 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
228КО Київ Бердянськ 21.33
Корсунь
10.45
Бердянськ
13 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Бердянськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердянськ — Корсунь