У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Березівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Березівка:

Розклад поїздів Корсунь Березівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Березівка найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Березівка прибувають вони відповідно о 03.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Березівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Березівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Березівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
03.32
Березівка
9 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Березівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Березівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Березівка — Корсунь