У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Біла Криниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Біла Криниця:

Розклад поїздів Корсунь Біла Криниця на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Біла Криниця найчастіше зупиняються на станціях Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.04 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Біла Криниця прибувають вони відповідно о 02.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Біла Криниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Біла Криниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Біла Криниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
161К Київ Миколаїв 18.04
Корсунь
02.49
Біла Криниця
8 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
253К Київ Херсон 18.04
Корсунь
02.49
Біла Криниця
8 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Біла Криниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .