У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Чорноліська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Чорноліська:

Розклад поїздів Корсунь Чорноліська на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Чорноліська найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.58, 03.04 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Чорноліська прибувають вони відповідно о 03.30, 05.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Чорноліська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Чорноліська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Чорноліська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
121К Київ Миколаїв 00.58
Корсунь
03.30
Чорноліська
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 03.04
Корсунь
05.52
Чорноліська
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Чорноліська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Чорноліська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чорноліська — Корсунь