У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Чортомлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Чортомлик:

Розклад поїздів Корсунь Чортомлик на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Чортомлик найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Чортомлик прибувають вони відповідно о 04.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Чортомлик є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Чортомлик складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Чортомлик можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.54
Корсунь
04.50
Чортомлик
6 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Чортомлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Чортомлик

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чортомлик — Корсунь