У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Чуднів-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Чуднів-Волинський:

Розклад поїздів Корсунь Чуднів-Волинський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Чуднів-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.44 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Чуднів-Волинський прибувають вони відповідно о 06.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Чуднів-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Чуднів-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Чуднів-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.44
Корсунь
06.16
Чуднів-Волинський
4 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.44
Корсунь
06.16
Чуднів-Волинський
4 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Чуднів-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чуднів-Волинський — Корсунь