У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Деражня:

Розклад поїздів Корсунь Деражня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Деражня найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.46, 21.14 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Деражня прибувають вони відповідно о 12.15, 03.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Деражня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Деражня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Деражня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 05.46
Корсунь
12.15
Деражня
6 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 21.14
Корсунь
03.21
Деражня
6 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Деражня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Деражня — Корсунь