У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Дніпробуд
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Дніпробуд:

Розклад поїздів Корсунь Дніпробуд на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Дніпробуд найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Дніпробуд-2 прибувають вони відповідно о 07.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Дніпробуд є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Дніпробуд складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Дніпробуд можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.54
Корсунь
07.13
Дніпробуд-2
9 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Дніпробуд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Дніпробуд

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпробуд — Корсунь