У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Дрогобич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Дрогобич:

Розклад поїздів Корсунь Дрогобич на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Дрогобич найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.07 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Дрогобич прибувають вони відповідно о 10.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Дрогобич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Дрогобич складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Дрогобич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
041П Дніпро Трускавець 21.07
Корсунь
10.29
Дрогобич
13 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Дрогобич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Дрогобич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дрогобич — Корсунь