У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Дирдин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Дирдин:

Поточний розклад електричок Корсунь - Дирдин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 18 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Дирдин о 21 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Корсунь і Дирдин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кошмак(21.24), Чубівка(21.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Дирдин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Дирдин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Дирдин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.53
Корсунь
10.27
Дирдин
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Корсунь
21.52
Дирдин
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Дирдин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Дирдин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дирдин — Корсунь