У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Фастів-1:

Розклад поїздів Корсунь Фастів-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.41 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 04.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Київ 02.41
Корсунь
04.38
Фастів-1
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Корсунь