У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Фундукліївка:

Розклад поїздів Корсунь Фундукліївка на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Фундукліївка найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Городище, Кам'янка, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 02.34, 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Фундукліївка прибувають вони відповідно о 02.34, 04.39, 05.11 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Фундукліївка говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Фундукліївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Фундукліївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Фундукліївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фундукліївка — Корсунь