У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Генічеськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Генічеськ:

Розклад поїздів Корсунь Генічеськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Генічеськ найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.24 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Генічеськ прибувають вони відповідно о 11.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Генічеськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Генічеськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Генічеськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072О Київ Генічеськ 21.24
Корсунь
11.45
Генічеськ
14 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Генічеськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Генічеськ — Корсунь