У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Гомель-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Гомель-Пас.:

Розклад поїздів Корсунь Гомель-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Гомель-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Київ-Пас., Ніжин, Чернігів, Терюха, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Гомель-Пас. прибувають вони відповідно о 20.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Гомель-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Гомель-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Гомель-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
012П Дніпро Санкт-Петербург 08.18
Корсунь
20.14
Гомель-Пас.
11 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Гомель-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Гомель-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гомель-Пас. — Корсунь