У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Корсунь - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів і електричок Корсунь - Ім. Тараса Шевченка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Корсунь вночі о 00 г 37 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Корсунь о 22 г 17 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Корсунь до пункту прибуття Ім. Тараса Шевченка становить 1 г 7 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 55 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Корсунь до станції Ім. Тараса Шевченка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Корсунь - Ім. Тараса Шевченка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Городище.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Корсунь - Ім. Тараса Шевченка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Корсунь -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Корсунь

За маршрутом Корсунь - Ім. Тараса Шевченка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Корсунь - Ім. Тараса Шевченка Показати тільки електрички сполученням Корсунь - Ім. Тараса Шевченка