У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Калинівка:

Розклад поїздів Корсунь Калинівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Калинівка найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.00 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 09.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Калинівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Калинівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Калинівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 06.00
Корсунь
09.48
Калинівка-1
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Калинівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка — Корсунь