У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кар'єрна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Кар'єрна:

Поточний розклад електричок Корсунь - Кар'єрна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 37 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Кар'єрна о 22 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Корсунь і Кар'єрна цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Кошмак(21.43), Валява(21.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Кар'єрна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Кар'єрна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Кар'єрна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.00
Корсунь
10.34
Кар'єрна
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.37
Корсунь
22.11
Кар'єрна
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Кар'єрна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кар'єрна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кар'єрна — Корсунь