У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Казанка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Казанка:

Розклад поїздів Корсунь Казанка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Казанка найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Казанка прибувають вони відповідно о 05.16, 07.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Казанка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Казанка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Казанка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132Ш Рівне Миколаїв 00.37
Корсунь
05.16
Казанка
4 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
07.49
Казанка
4 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Казанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Казанка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Казанка — Корсунь