У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Корсунь Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 10.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
10.51
Херсон
7 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Корсунь